نشر مکث اندیشه ، در سال نود و چهار با محوریت انتشار پژوهش‌های علمی درحوزه دین، فرهنگ دینی، نهادهای دینی (حوزه و ورحانیت) و مردم‌سالاری دینی (مبانی نظری حکومت اسلامی) و با هدف دفاع علمی از ارزش‌ها و مبانی انقلاب اسلامی و حکومت اسلامی با مدیرمسئولی جناب آقای دکتر محمدتقی دشتی عضو هیئت علمی دانشگاه و رئیس مرکز پژوهشی مبنا تأسیس شد.
با توجه به رسالت نشر مکث اندیشه کتب، مختلفی در موضوعات فقه و حقوق، حوزه و روحانیت و فرهنگ دینی به چاپ می‌رسد. بسیاری از فرهیختگان و نخبگان جامعه،‌کتاب‌های مکث اندیشه را راه حلی درست و منطقی برای برون رفت از چالش‌های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی می‌دانند.
به عنوان مثال جلد اول کتاب نظام حقوق  بشر اسلامی برای دوسال متوالی به عنوان کتاب برتر  (توسط کمسیون حقوق بشر اسلامی در سال نود و هفت و کمسیون حقوق بشر قوه قضائیه در سال نود و هشت) برگزیده شد .
از جمله نویسندگانی که این انتشارات به نشر آثار آنها می‌پردازد، می‌توان به  فرهیختگانی  همچون حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد جواد ارسطا (دانشیار دانشگاه تهران)، دکتر محمد تقی دشتی (عضو هیئت علمی دانشگاه)، پژوهشگران مرکز پژوهشی مبنا و دیگر افراد اشاره کرد.
0
کتب چاپ شده
0
تعداد مشتریان
0
تعداد ارسال
0
رضایت مشتریان
© 2017 POLO - Responsive Multi-Purpose Joomla Template. All Rights Reserved. payothemes